KADINA DEĞER ÖDÜLÜ İLASLAN’ A VERİLDİ

KAFTA-DER, ERKAM İLASLAN’I ‘YILIN KADIN DOSTU YÖNETİCİSİ’ SEÇTİ

Uluslararası Kadın ve Toplumsal Gelişim Derneği (KAFTA-DER) Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yabeltaş A.Ş. & Yalova A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Yalova Belediyesi İşletme İştirakler Müdürü Erkam İlaslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Yalova A.Ş. & Yabeltaş .A.Ş. şirketleri ve Yalova Belediyesi İşletme İştirakler müdürlüğü bünyesinde çalışan personellere gösterdiği saygı değer yaklaşımdan dolayı İlaslan’ a ‘Yılın Kadın Dostu Yöneticisi’ plaketi verildi.

Nurten Anıl Kalyoncu, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Erkam İlaslan’ın, şirketleri yönetirken kadın çalışanlara gösterdiği saygı, eşitlik ve destek anlayışı bizleri derin bir şekilde etkiledi. Bu nedenle, KAFTA-DER olarak kendisine ‘Yılın Kadın Dostu Yöneticisi’ ödülünü takdim etmek istedik. Kadın hakları ve toplumsal gelişim konularında gösterdiği duyarlılık bizim için çok kıymetli” dedi.

Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkan İlaslan; “Şirketlerimiz ve Yalova Belediyesi İşletme İştirakler Müdürlüğü bünyesinde bulunan her bir personelimiz bizler için çok değerlidir. Göreve geldiğim günden itibaren adaletli ve şeffaf bir anlayışla personellerimize karşı bir tutum sergiledim. Sağ olsun personellerimiz de bizleri mahcup etmeyerek ellerinden gelenin en iyisi yapıyorlar. Son olarak bana bu değeri verip bu plaketle onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Kadınlar iş hayatında, toplumda ve her alanda çok değerli roller üstleniyor. Ben de bu bilinçle, şirketlerimizde çalışan kadın personelimizi desteklemek, onlara eşit fırsatlar tanımak adına çaba sarf ediyorum. Bu ödül benim için büyük bir onur. Kadın dostu bir yönetici olmak, sadece iş hayatında değil, genel anlamda toplumsal kalkınma için de önemli bir sorumluluktur. dedi.

Ziyaret, iş birliği ve sosyal sorumluluk projeleri konusunda fikir alışverişiyle son buldu. Erkam İlaslan, KAFTA-DER yöneticilerine teşekkür ederek, kadınların iş hayatındaki güçlenmelerine yönelik daha fazla çaba harcamaya devam edeceklerini belirtti.